O školi    Uposlenici    Nastava    Raspored    Galerija     Rezultati    Linkovi     Kontakt
  O Umihani Čuvidini

Odbor

Vijeće

Aktivi

Odjeljenja

Sekcije

Novosti

 

TAKMIČENJA I POSTIGNUĆA

 
Rezultati sa takmičenja u 2015/2016.godini
 

Naziv takmičenja

Nivo

Rezultati (za školu)

Matematika - VIII razred Općina

3. mjesto

7. malonogometnom turniru

„Memorijal Druga viteška“

Općina

1.mjesto

Konkurs likovnih i literarnih radova u povodu obilježavanja

5. oktobra, Dana nastavnika

Kanton

3. mjesto

Nagradni konkus  "Kad si sretan", "Perzijsko-bosanski koledž sa internatom" raspisao povodom Dana dječije nedjelje i Mjeseca knjige

Općina

1.i 2. mjesto iz oblasti likovnih radova, u kategoriji učenika od VI do IX razreda

1 . mjesto iz oblasti literarnih radova, u kategoriji učenika od VI do IX razreda

Nagradni literarni konkurs s motivom

Dan nezavisnosti BiH

Općina

1. mjesto

Konkurs za likovne radove na temu

„Moja porodica i ja“

Kanton

Mijatović Emina

nagrada – sedmodnevno putovanje sa porodicom - „Slavonska plaža“ Budva.

Malonogometni turnir

”Šehidima i poginulim borcima”

Općina

3.mjesto

Atletski kup

Općina

Hana Isljami

600 metara 1. mjesto

Omeragić Amra

600 metara - 2. mjesto

Čano Mustafa

1000 metara 2. mjesto.

Redžepović Lamija

skok udalj 2. mjesto.

Kanton

Mustafa Čano 

1000 metara 3. mjesto

Proljetni kros

Kanton

ekipni poredak 800 m učenici - VI i VII razredi – 1.mjesto

55. Smotra tehničkog stvaralaštva Kantona Sarajevo

Kanton

1. mjesto – Objekti niskogradnje, Most

2. mjesto – Aviomodeli, Makete aviona

4. mjesto – Reutilizacija, Sat

Prvi atletski miting

Novi Grad Sarajevo

Općina

·         60 metara (dječaci)  -  Ajdin Halilović – 2. mjesto

·         60 metara (djevojčice) - Kriještorac Vanesa – 3.mjesto

·         300 metara (dječaci) - Kenan Ćatić – 2.mjesto

·         300 metara (djevojčice) - Tucaković Suana – 1.mjesto

·         1000 metara (dječaci) - Čano Mustafa – 3.mjesto

·         Skok u dalj (djevojčice) - Redžepović Lamija – 2.mjesto

 
Rezultati sa takmičenja u 2014/2015.godini
 

Naziv takmičenja

Nivo

Rezultati (za školu)

6. malonogometnom turniru „Memorijal Druga viteška“

Općina

2.mjesto

Konkurs likovnih i literarnih radova u povodu obilježavanja 5. oktobra, Dana nastavnika

Kanton

2. mjesto

Jesenji kros 2014

Kanton

1.    mjesto ekipno 800 m

VI i VII razredi

1.mjesto

3. mjesto

15. Međunarodna likovna izložba za djecu i mlade - Hyvinkää, Finska

Međunarodno

Učešće i diploma

Dani Matice Hrvatske u Sarajevu 2014. godine

Međunarodno

Učešće i diploma

IX Međunarodni festival dječije poezije „Dječije carstvo“

Međunarodno

Učešće

44. Međunarodno takmičenje u posanju pisama „Pričajte nam o svijetu u kakvom biste željeli odrasti“

Međunarodno

Učešće

Nagradni konkus za najbolje literarne radove učenika VIII razreda na temu:

 "Ponosan/a sam na svoju domovinu"

Općina

3.mjesto

Nagradni konkus za najbolje literarne radove učenika VII i VIII razreda na temu:

"Nezavisnost i sloboda ne daju se na poklon"

Općina

1.mjesto

Malonogometni turnir

”Šehidima i poginulim borcima”

Općina

2.mjesto

Djeca pjevaju hitove - Finale

Općina

3.mjesto

Nagradno likovno takmičenje –

„Svako dječije pravo bitno je pravo“

Državno

Učešće i zahvalnica

Znanjem gradi Bosnu i Hercegovinu, BHS jezik i književnost, Matematika, Literarni radovi

Državno

Učešće

Kulturno – književna manifestacija

„Dani Isaka Samokovlije – Sunce nad Drinom“  - izbor najboljih literarnih radova za uečnike osnovnih i srednjih škola

Državno

Učešće i zahvalnica

Njemački jezik IX razred - pojedinačno

Kanton

2.mjesto

Fizika VIII razred - ekipno

Općina

3. mjesto

Vjeronauka VIII razred - pojedinačno

Općina

1. mjesto

Obilježavanje godišnjice rođenja književnika Branka Ćopića – film i recitacija

Kanton

Učešće

Atletski kup za osnovne škole  Kantona Sarajevo 2015.

Općina

Štafeta 4x100m– 1. mjesto

Disciplina 600m - 2. mjesto

Disciplina 300m - 2. mjesto

Disciplina 60m - 2. mjesto

Kugla - 3. mjesto

Ekipno– 3. mjesto

Smotra tehničkog stvaralaštva mladih Kantona Sarajevo

Kanton

Fotografija digitalna

·         zadana tema– 1. mjesto

·         slobodna tema – 2. mjesto

Dokumentarni film - 1. mjesto

Arhitektura budućnosti - 3. mjesto

Graditeljska baština - 3. mjesto

Sportsko tehnička disciplina - 3. mjesto

Radovi pedagoga TK – 2. mjesto

Atletski kup osnovnih škola  Kantona Sarajevo 2015.

Kanton

Disciplina 300m - 1.mjesto

Žogarija (Loptarija)

Kanton

Državno

     2.mjesto

     4.mjesto

 
Rezultati sa takmičenja u 2013/2014.godini
       

Naziv takmičenja

Nivo

 

Rezultati (za školu)

       

Šahovski turnir

Općina

 

4.mjesto

Stoni tenis

Općina

 

4.mjesto

Kanton

 

2.mjesto

Karate

Kanton

 

2.mjesto

3.mjesto

Prvi bajramski malonogometni turnir za djevojčice

Općina

 

1. mjesto

“Moj jezik – moj identitet”

Kanton

 

1.mjesto

Stvorimo bolji internet zajedno - Kviz

Regionalno

 

3.mjesto

Njemački jezik

Kanton

 

3. mjesto

FESTIVAL Sarajevska zima 2014

Međunarodno

 

1.mjesto

15. smotra tehničkog stvaralaštva mladih

Općina

 

Praktičan rad ekipno- 3. mjesto

Objekti visokogradnje- 3. mjesto

Kulturna baština- 3. mjesto

53.  smotra tehničkog stvaralaštva mladih

Kanton

objekti visokogradnje  3. mjesto

kulturna baština - 3. mjesto

kulturna baština - 3. mjesto

digitalna fotografija na zadatu temu „Portret nastavnika“  2. mjesto

digitalna fotografija  slobodna tema  4. mjesto

Država

 

Graditeljska  baština - 4. mjesto

Digitalna fotografija na zadanu temu ,,Portret nastavnika“   - 2.mjesto 

Vjeronauka

Općina  

4.mjesto

Civitas

Općina

 

4.mjesto

Mali nogomet

Općina

 

2.mjesto

Djeca pjevaju hitove

Općina

 

3 učenice prošle u finale

Saobraćajna sekcija

Općina

 

3.mjesto

„Sportom čuvajmo planine“  - Streljaštvo

Općina

 

2.mjesto

LOKOM - ŠKOLSKA NOGOMETNA LIGA Općina  
  • generacija 2006   - 1.mjesto

  • generacija 2005   - 2.mjesto

  • generacija 2003/4 -2.mjesto

  • generacija 2002   - 1.mjesto

BEKO STREET FUDBAL Općina  
  • ekipa do IV razreda - 3.mjesto

  • ekipa V i VI razreda - 3.mjesto

       
Rezultati sa takmičenja u 2012/2013.godini
       

 

Naziv takmičenja

 

 

Nivo

 

 

Rezultati (za školu)

43. Vatrogasno takmičenje

Kanton

 

   Dvije zlatne medalje i pehar

Atletska liga „Nestle“

Kanton

 

pet prvih; dva druga ; četiri treća mjesta                                                               

„Memorijal II Viteška“

Općina

 

1. mjesto (ekipaVI razreda)

“Jesenji kros  2012.“

Kanton

 

1.mjesto

“Dan nastavnika”

Kanton

 

u kategoriji likovnih radova 3.mjesto

Malonogometni turnir ”Šehidima i poginulim borcima”

 Općina

 

 3. mjesto

Šahovski turnir

Općina

 

2.mjesto

“Upozoravanje na mine”

Općina

 

4.mjesto

Općinsko prvenstvo u košarci-dječaci

Općina

 

učešće

 14.smotra tehničkog stvaralaštva mladih

 Općina

 

1.mjesto-visokogradnja,graditeljska baština, automodeli i automatika i robotika; Test znanja-2 treća mjesta;

 Stoni tenis

 Kanton

 

2.mjesto

3.mjesto

52.  smotra tehničkog stvaralaštva mladih

 

Kanton

 

1.mjesto-visokogradnja

1.mjesto- automodeli

 

Vjeronauka

Općina

Kanton

 

1.mjesto

4.mjesto

 

Kantonalni kros

 

Kanton

 

1.mjesto – ekipno i pojedinačno;

2.mjesto pojedinačno

 

 

Atletski kup

 

 

Kanton

 

Trka 1000m-3.mjesto-dječaci

Trka 600m-2.i 3.mjesto-djevojčice

Trka 300m-2.i 3.mjesto-djevojčice

Trka 60m-1.mjesto-dječaci

Kugla-2.i 3.mjesto-dječaci

Štafeta 4x100- 2.mjesto-djevojčice

 

„Sportom čuvajmo okolinu”

 

Kanton

 

mjesto – streljaštvo

1.  mjesto –mali nogomet

 

„Street foodbal B40”

 

Kanton

 

IV razred - 2.mjesto

VI razred - 4.mjesto

VIII razred – 3.mjesto

 

„Novogradski dani”

 

Općina

 

2.mjesto – plivanje

2. mjesto- mali nogomet

       

Rezultati sa takmičenja u 2011/2012.godini

       

 

Naziv takmičenja

 

 

Nivo

 

 

Rezultati (za školu)

42. Vatrogasno takmičenje

Kanton

 

Učešće- revijalno

„Memorijal II Viteška“

Općina

 

1. mjesto

“Jesenji kros  2011.“

Kanton

 

3.mjesto

 “Dan nastavnika”

Kanton

 

u kategoriji likovnih radova 2.mjestou kategoriji literarnih radova 3.mjesto

Malonogometni turnir ”Šehidima i poginulim borcima”

 Općina

 

 2. mjesto

Šahovski turnir

Općina

 

4.mjesto

“Upozoravanje na mine”

Općina

 

učešće

Općinsko prvenstvo u košarci-dječaci

Općina

 

4. mjesto

“Zagađeno ili čisto –moja reakcija, moj izazov”

Općina

 

1.mjesto u kategoriji literarnih radova

Malonogometni turnir

Općina

 

4.mjesto

Stoni tenis

Općina

 

1.mjesto ekipno, 2. i 3. mjesto pojedinačno

Matematika

Općina

 

2. mjesto ekipno (VIII razred)

Fizika

Općina

 

4.mjesto pojedinačno

Šah

Općina

 

5.mjesto ekipno

Engleski jezik

Kanton

 

11. mjesto pojedinačno

Atletski kup

Kanton

 

Trčanje: dva 2.  i jedno 3. mjesto

Kugla: 2. i 3. Mjesto

Štafeta 4x100m:1. mjesto pojedinačno; 2. mjesto ekipno

Smotra kulturno-umjetničkog stvaralaštva

Općina

 

4. mjesto –folklor

Smotra tehničkog stvaralaštva

Općina

 

2. mjesto - ekipno

Informatika

Općina

 

2. mjesto – ekipno

Atletski kup

Kanton

 

Kugla -2. Mjesto P i plasman na Federalno takmičenje

Informatika

Kanton

 

4. mjesto ekipno; 5. Mjesto pojedinačno i plasman na Državno takmičenje

Njemački jezik

Općina

 

3.mjesto pojedinačno

Njemački jezik

Kanton

 

8. mjesto pojedinačno

Smotra naučno- tehničkog i sportsko- tehničkog stvaralaštva mladih

 

Kanton

 

Problemski zadaci-4. mjesto ekipno;

Graditeljska baština- 3. Mjesto ekipno;

Avio modeli-3. Mjesto ekipno;

Fotografija-3. Mjesto pojedinačno

Ekipno prvenstvo osnovnih škola

Kanton

 

3. mjesto dječaci

2. mjesto djevojčice

XVI saobraćajno obrazovno takmičenje

Općina

 

1.mjesto ekipno

2.mjesto pojedinačno

41. međunarodno takmičenje u pisanju pisama za mlade

Međunarodno

 

2.mjesto pojedinačno

“Kantonalni proljetni kros 212.”

Kanton

 

3.mjesto dječaci V i VI razred

 

 

 Rezultati sa takmičenja u 2010/2011.godini

 

 Naziv takmičenja

Nivo

 

Rezultati (za školu)

41. vatrogasno takmičenje

Kanton

 

3. mjesto - dječaci, grupa B
2.mjesto -
djevojčice, grupa B
2
. mjesto - dječaci, grupa A
2.mjesto - djevojčice, grupa A

„Knjiga je moj najbolji prijatelj“

Općina

 

1. mjesto u konkurenciji četvrtih razreda

“Jesenji krosIgman 2009”

Kanton

 

učešće

Crveni križ

Općina

 

11. mjesto - ekipno

Malonogometni turnir

II Viteška brigada

 

2. mjesto

Malonogometni turnir ”Šehidima i poginulim borcima”

Općina

 

4.mjesto

EUFOR CUP

Regija

 

Učešće

“Upozoravanje na mine”

Općina

 

Učešće

Šahovski turnir

Kanton

 

4.mjesto – ekipno
1.mjesto
- pojedinačno

Malonogometni turnir

Općina

 

1. mjesto

Informatika

Općina

 

4.mjesto –ekipno

Fizika

Općina

 

5.mjesto ekipno - VII razred
12. mjesto ekipno - VIII razred

Takmičenje iz likovnog

Kanton

 

1. mjesto- pojedinačno

“Smotra tehničkog stvaralaštva”

Kanton

 

1. mjesto – pojedinačno

“Smotra tehničkog stvaralaštva”

Federacija

 

Srebreni točak tehnike (Velika Kladuša)

“ Nestle Atletske lige”

Kanton

 

1. mjesto - 600 m
2. mjesto
- 300 m
3.mjesto
- 300 m
3. mjesto
- 60 m
1.mjesto
- kugla
1.mjesto
- kugla
2.mjesto - kugla
2.mjesto - skok u vis
2.mjesto - skok u vis

Atletski KUP Kantona Sarajevo

Kanton

 

2.mjesto - pojedinačno - 300 m
3.mjesto pojedinačno - 1000 m

Njemčki jezik

Općina

 

1.mjesto – ekipno

Njemački jezik

Kanton

 

3.mjesto - pojedinačno

“Nestle Atletske lige Tuzla”

Država

 

3.mjesto - 1000 m
3. mjesto
- 300 m
2.mjesto
- kugla
2.mjesto
- kugla

Mladi modelari –oblast grad. baština

Država

 

1.mjesto - ekipno

Mladi modelari – digitalna fotografija

Država

 

2.mjesto - pojedinačno

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezultati sa takmičenja u 2009/2010.godini

 

 

 

 

 

 

 

 

„Knjiga je moj najbolji prijatelj“

Općina

 

1. mjesto u konkurenciji trećih razreda

Jesenji kros “Igman 2009”

Kanton

 

1. mjesto - ekipno
četiri 1. mjesta; tri 3. mjesta - pojedinačno

Crveni križ

Općina

 

11. mjesto - ekipno

Malonogometni turnir

II Viteška brigada

 

3. mjesto

Malonogometni turnir ”Šehidima i poginulim borcima”

Općina

 

2. mjesto

EUFOR CUP

Kanton

 

1.mjesto žongliranje lopte

Likovni rad na temu “Radost druženja”

Općina

 

2. mjesto

Odbojka

Općina

 

2. mjesto

Likovni rad “List na putu”

Kanton

 

1. mjesto

Stoni tenis

Općina

 

1.mjesto - pojedinačno
3. mjesto - ekipno

Matematika

Općina

 

1. mjesto - pojedinačno
2. mjesto –ekipno

Prva pomoć

Općina

 

3.mjesto – ekipno

Njemački jezik

Općina

 

3.mjesto

Njemački jezik

Kanton

 

10. i 12. mjesto

Malonogometni turnir

Općina

 

3. mjesto

Atletska liga “Nestle”

Kanton

 

1.i 2.mjesto - skok u dalj
3.mjesto
- bacanje kugle
1.mjesto
- trčanje 60m
2.mjesto
- trčanje 600m
3.mjesto
- trčanje 300m
2.mjesto
- skok u vis

Košarkaška liga

Općina

 

4.mjesto

CIVITAS

Općina

 

4.mjesto

Naučno-tehničko stvaralštvo mladih

Općina

 

2.mjesto - reutalizacija
2.mj
esto - arhitektura budućnosti(rotirajući tornjevi)
1.i 2.mj
esto - fotografija
1.mj
esto –unapređenje nastave TO

Atletski kup

Općina

 

2., 3. i 4.mjesto (skok u dalj)
3.mjesto (kugla)
4.mjesto (ekipno)

Atletska ligaNestle

Državno

 

2., 5. i 7. mjesto - skok u dalj
2. mjesto
- trčanje - 60 m
5.mjesto
- trčanje 600m
8.mjesto
- skok u vis
8. mjesto
- bacanje kugle

XIV saobraćajno takmičenje

Općina

 

1.mjesto - pojedinačno
2.mj
esto - ekipno

 VIII likovni i literarni konkursPreporod

 

 

Literarni rad Azre Delalić (VII razred)“Moji heroji mira“ - štampan u istoimenoj knjizi

“Novogradski dani 2010.”

Općina

 

3.mjesto -„Igre bez granica“
1.i 3.mjesto
- djevojčice VII razred - basket
3.mjesto - dječaci VII razred
2.mjesto - odbojka u pijesku - pojedinačno

“Želim da moja općina za Dan općine 8.juna izgleda ovako

Općina

 

1.mjesto - likovni rad
2.mjesto
- literarni rad

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezultati sa takmičenja u 2008/2009.godini

 

 

 

 

Jesenji kros “Igman 2008”

Kanton

 

1. mjesto - ekipno
šest 1. mjesta - pojedinačno
četiri
2. mjesta - pojedinačno
jedno
3. mjesto - pojedinačno

 Crveni križ

Općina

 

11. mjesto - ekipno

 Takmičenje u šahu

Općina

 

3. mjesto

 Sarajevski maraton

Kanton

 

 Učešće i osvojene dvije nagrade (dva mobitela)

 Kros “Ilidža 2008”

Kanton

 

4. mjesto - pojedinačno

Informatika

Općina

 

7. mjesto - ekipno

 Stoni tenis

Općina

 

2. mjesto - pojedinačno
2. mjesto - ekipno

Matematika

Općina

 

8./9.mjesto - ekipno - VI razred
3. mjesto - ekipno - VII razred
3. mjesto - pojedinačno - VII razred
5. mjesto - ekipno - VIII razred

Fizika

Općina

 

2. mjesto - pojedinačno - VII razred
6. mjesto - ekipno - VII razred

Naučno tehničko stvaralaštvo mladih

Općina

 

2. mjesto - pojedinačno - test znanja - V razred (9)
1. mjesto - pojedinačno - test znanja - VIII razred
3. mjesto - ekipno - radovi iz nastave - V razred (9)
1. mjesto - ekipno - radovi iz nastave - VIII razred
4. mjesto - ekipno - praktičan rad
1. mjesto - ekipno - elektronika
1. mjesto - ekipno - reutalizacija
1. mjesto - pojedinačno - aviomodeli
2. mjesto - ekipno - arhitektura budućnosti
2. mjesto - pojedinačno - maketa automobila
2. mjesto - pojedinačno - digitalna fotografija
3.mjesto - ekipno - škola

Naučno tehničko stvaralaštvo mladih

Kanton

 

1. mjesto - pojedinačno - test znanja - V razred (9)
3. mjesto - pojedinačno - test znanja - VII razred
1. mjesto - ekipno - radovi iz nastave - V razred (9)
2. mjesto - ekipno - radovi iz nastave - VI razred
1. mjesto - ekipno - radovi iz nastave - VII razred
1. mjesto - ekipno - radovi iz nastave - VIII razred
2. mjesto - ekipno - reutalizacija

Naučno tehničko stvaralaštvo mladih

Država

 

2. mjesto - ekipno - škola
2. mjesto - ekipno - radovi iz nastave
2. mjesto - pojedinačno - rješavanje poznatih problemskih zadataka

Škola atletike “Nestle”

Kanton

 

5. mjesto - ekipno - škola
1. i 2. mjesto - 60 m - dječaci
3. mjesto - 60 m - djevojčice
4. mjesto - skok u dalj - djevojčice
2. mjesto - kugla - djevočice
3. mjesto - 600 m - djevojčice
1. i 2. mjesto - 600 m - dječaci

Njemački jezik

Općina

 

3. mjesto

Njemački jezik

Kanton

 

11. mjesto - pojedinačno

Geografija

Općina

 

8. mjesto - pojedinačno
9. mjesto - ekipno

Atletski kup

Kanton

 

2. mjesto - 600 m - djevojčice
2. mjesto - kugla - dječaci

Škola atletike “Nestle”

Država

 

1. mjesto - 600 m - dječaci
2. mjesto - 300 m - dječaci

Prva pomoć

Općina

 

1. mjesto - ekipno

Prva pomoć

Kanton

 

6. mjesto - ekipno

Saobraćajno-obrazovno takmičenje

Općina

 

1. mjesto - pojedinačno
2. mjesto - ekipno

5. promotivno saobraćajno - obrazovno takmičenje

Općina

 

2. mjesto - pojedinačno
3. mjesto - ekipno

Kantonalno takmičenje u košarci

Kanton

 

1. mjesto

Proljetni kros

Kanton

 

2. mjesto - ekipno

Knjiga je moj najbolji prijatelj

Općina

 

1. mjesto - pojedinačno

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezultati sa takmičenja u 2007/2008.godini

 

 

 

 

Jesenji kros “Igman 2008”

Kanton

 

1. mjesto - ekipno
šest
1. mjesta - pojedinačno
četiri
2. mjesta - pojedinačno
i jedno
3. mjesto - pojedinačno

Crveni križ

Općina

 

11. mjesto - ekipno

 Takmičenje u šahu

Općina

 

 3. mjesto

Sarajevski maraton

Kanton

 

Učešće i osvojene dvije nagrade (dva mobitela)

Kros “Ilidža 2008”

Kanton

 

4. mjesto - pojedinačno

Mini basket

Općina

 

1. mjesto VIII razred - dječaci

Mini basket

Općina

 

1. mjesto - VII razred - dječaci

Mini basket

Općina

 

2. mjesto - VI razred - dječaci

Mini basket

Općina

 

2. mjesto - V razred - dječaci

Mini basket

Općina

 

1. mjesto - VIII razred - djevojčice

Mini basket

Općina

 

3. mjesto - VII razred - djevojčice

Mini basket

Općina

 

3. mjesto - VII razred - djevojčice

Mini basket

Općina

 

2. mjesto - VI razred - djevojčice

Mini basket

Općina

 

1. mjesto - ekipno

Jesenji kros

Kanton

 

5. mjesto

Malonogometni turnir

Općina

 

1. mjesto

Pravljenje skulptura u snijegu

Općina

 

2. mjesto

Njemački jezik

Općina

 

1. mjesto

Njemački jezik

Kanton

 

7. mjesto

Zimsko državno prvenstvo u plivanju

Država

 

2., 2. i 1. mjesto - mladi kadeti i kadeti

Fizika

Općina

 

3. mjesto - VIII razred
6. mjesto - ukupni poredak

Tehničko stvaralaštvo mladih

Općina

 

3. mjesto - test znanja Vl razred
3. mjesto - klasična fotografija
3. mjesto - raketni modeli

Mali nogomet

Općina

 

3. mjesto -V i VI razredi 

Kros Ilidža

Kanton

 

2. mjesto

CIVITAS

Općina

 

4. mjesto

Prva pomoć

Općina

 

1. mjesto

Prva pomoć

Kanton

 

5. mjesto

Mali nogomet

Kanton

 

5. mjesto - VIII razred

Bezbjednost u saobraćaju

Općina

 

2. mjesto - pojedinačno
2. mjesto - ekipno

Bezbjednost u saobraćaju

Kanton

 

1. mjesto - pojedinačno
2. mjesto - ekipno

Skok u dalj

 

 

2. mjesto
3. mjesto

Atletski kup

Kanton

 

1. mjesto - 300 m
3. mjesto - 300 m
2. mjesto - 600 m

Amaterski boks

Država

 

1., 2. i 3. mjesto

 

 

 

 

 

 

 

 

Rezultati sa takmičenja u 2006/2007.godini

 

 

 

 

Mini basket

Općina

 

1.mjesto - VIII razred-dječaci

Mini basket

Općina

 

1. mjesto - VII razred-dječaci

Mini basket

Općina

 

2. mjesto - VI razred-dječaci

Mini basket

Općina

 

2. mjesto - V razred-dječaci

Mini basket

Općina

 

1. mjesto - VIII razred-djevojčice

Mini basket

Općina

 

3. mjesto - VII razred -djevojčice

Mini basket

Općina

 

3. mjesto - VII razred-djevojčice

Mini basket

Općina

 

2. mjesto - VI razred-djevojčice

Mini basket

Općina

 

1. mjesto - ekipno

Pravljenja skluptura u snijegu

Općina

 

2. mjesto

Jesenji kros

Kanton

 

5. mjesto

Malonogometni trurnir

Općina

 

1. mjesto

Mali nogomet

Kanton

 

5. mjesto - VIII razredi

Atletski kup

Kanton

 

1. mjesto - 300 m
3. mjesto - 300 m
2. mjesto - 600 m

Skok u dalj

Kanton

 

3. mjesto

Zimsko državno prvenstvo u plivanju

Država

 

2. mjesto - mlađi
2. mjesto - kadete
1. mjesto  kadeti

Njemački jezik

Općina

 

1. mjesto

Njemački jezik

Kanton

 

7. mjesto

Fizika

Općina

 

3. mjesto - VIII razred 
6. mjesto - ukupni poredak

Tehničko stvaralaštvo mladi

Općina

 

3. mjesto - test znanja VI
3. mjesto - klasicna fotografija
3. mjesto - raketni modeli

Mali nogomet

Općina

 

3. mjesto - V i VI razredi

Kros Ilidža

Kanton

 

2. mjesto

CIVITAS

Općina

 

4. mjesto

Prva pomoć

Općina

 

1. mjesto

Prva pomoć

Kanton

 

5. mjesto

Bezbjednost u saobraćaju

Općina

 

2. mjesto - pojedinačno
2. mjesto - ekipno

Bezbjednost u saobraćaju

Kanton

 

1. mjesto - pojedinačno
2. mjesto - ekipno

Amaterski broj

Država

 

1., 2. i 3. mjesto

 

 

 

 

 

 
 
 
© Osnovna škola "Umihana Čuvidina" Sarajevo